کد خبر: 1330666 A

عضو شورای شهر کرج تاکید کرد؛

لزوم ساخت و تجهیز سالن های ورزشی چند منظوره با رویکرد مدیریت بحران در کرج

رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج گفت: ساخت و تجهیز سالن های ورزشی چند منظوره با رویکرد مدیریت بحران در کرج در دستور کار مدیریت شهری قرار بگیرد.

لزوم ساخت و تجهیز سالن های ورزشی چند منظوره با رویکرد مدیریت بحران در کرج

به گزارش ایلنا از البرز، حجت الاسلام علیرضا سعیدی در حاشیه جلسه کمیسیون تلفیق بودجه در خصوص بودجه پیشنهادی 1402 شهرداری به زلزله اخیر شهر خوی اشاره کرد و با تاکید بر ضرورت ساخت سالن‌های چند منظوره مدیریت بحران در این کلانشهر، اظهار داشت: با توجه به جمعیت این کلانشهر حداقل باید در هر منطقه از شهر یک سالن مدیریت بحران تجهیز شود.

 رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج افزود: سالن های چند منظوره با هدف مدیریت اوضاع در شرایط بحرانی احداث شوند و در مواقع غیر بحرانی با کاربرد فرهنگی و ورزشی در اختیار شهروندان باشد.

سعیدی بیان کرد: ایران کشوری زلزله خیز و آسیب پذیر از حیث بلایای طبیعی است، لازم است مدیران و دستگاه های مرتبط با مدیریت بحران پیش بینی های لازم برای رویارویی با حوادث را قبل از وقوع حادثه انجام دهند و تجهیزات لازم و مورد نیاز مردم را برای مواقع بحرانی آماده کنند.

عضو شورای اسلامی شهر کرج از احداث ۵ سالن ورزشی چند منظوره و مدیریت بحران در مناطق ۵، ۳، ۶، ۷ و ۱۰ خبر داد و خاطرنشان کرد: اساس فعالیت در شهرداری بر پایه خدمت رسانی به شهروندان است و هیچ وقت تعطیلی بردار نبوده و نیست و طی تمام این سال‌ها وظیفه ما خدمت رسانی به مردم است.

انتهای پیام/
شورای شهر کرج شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر