کد خبر: 1129944 A

از امروز ۲۱ شهریور؛

مدیر عامل شهرک صنعتی اشتهارد از آغاز واکسیناسیون کرونا برای تمام کارکنان شهرک صنعتی اشتهارد از روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، میثم نیک نژادی در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز واکسیناسیون در شهرک صنعتی اشتهارد، اظهار داشت: طبق هماهنگی‌های انجام شده از امروز یکشنبه ۲۱ شهریور ماه، مکانی در شهرک صنعتی اشتهارد با متراژ یک هزار متر مربع با ۲۵ لاین برای واکسیناسیون کرونای تمام شاغلین در شهرک صنعتی اشتهارد اختصاص داده شده است.

وی افزود: واحدهای صنعتی می‌توانند با ارائه لیست برای افراد بالای ۱۸ سال و بدون محدودیت سنی، تقاضای واکسیناسیون کرده و پس از آن منتظر تماس اعلام تاریخ و ساعت واکسیناسیون پرسنل خود باشند.

این مسئول تصریح کرد: لازم است واحدهای صنعتی در این نامه ضمن معرفی یک رابط، مشخصات پرسنل شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد آنها را درج کرده و به آدرس بلوار ابوریحان، جنب مسجد امام سجاد( ع) ، دفتر شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد ارسال کنند.

نیک‌نژادی از واحد‌های صنعتی درخواست کرد که در راستای حفظ نظم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از حضور بدون هماهنگی به مرکز واکسیناسیون شهرک، خودداری کرده و پس از تماس دفتر شهرک، مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

خبرنگار: سید مهدی اولیایی

شهرک صنعتی اشتهارد واکسیناسیون کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر