کد خبر: 107128 A

محمد جواد کلیوند در گفتگو با ایلنا:

سید طاهر طاهری در لیست پیشنهادی منتخب نمایندگان و نخبگان استان البرز نبود. / اصغر عربیان دادستان کل دیوان محاسبات کشور می‌شود.

ایلنا: سید طاهر طاهری که از جانب وزیر کشور به عنوان استاندار سمنان به هیئت دولت پیشنهاد شده بود، سرانجام با نظر و حکم دکترحسن روحانی به عنوان استاندار البرز منصوب شد.

محمد جواد کلیوند در گفتگو با خبرنگار ایلنا در استان البرز با بیان این مطلب گفت: با وجود اینکه سید طاهر طاهری در لیست پیشنهادی منتخب نمایندگان و نخبگان استان البرز به عنوان تصدی استانداری البرز مطرح نبود و در حالی که قرار بود وی به عنوان استاندار سمنان در هیئت دولت معرفی شود، سرانجام با نظر رئیس جمهور استاندار البرز شد.

نماینده مردم استان البرز در ادامه در توضیح سوابق کاری استاندار جدید این استان گفت: وی نمایندگی مردم سمنان در دوره پنجم مجلس شورای اسلامی، معاون پارلمانی وزیر صنعت، معاونت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیر کل صنایع استان تهران، مدیر کل استاندارد استان سمنان، مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران، مدیر کل بهزیستی و رئیس سازمان حلال احمر استان سمنان در زمان دولت احمدی‌نژاد را با خود به یدک می‌کشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به سوابق فعالیت‌های ایشان در حوزه‌های مختلف صنعت کشور، امید می‌رود استانداری جدید، تعاملات و گام‌های سازنده‌ای در حوزه صنعت، تعاون، بازرگانی و در ‌‌نهایت اشتغال در این استان بردارد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که اصغر عربیان استاندار اسبق استان البرز بعد از عدم توفیق در تثبیثموقیت خود در این استان به کجا خواهد رفت گفت: با رایزنی‌های بنده و نمایندگان دیگر استان البرز در مجلس امیدواریم بتوانیم رای و اعتماد نمایندگان مجلس را برای تصدی اصغر عربیان به عنوان «دادستان کل دیوان محاسبات کشور» جلب کنیم.

گفتگو از: شهاب الدین خاکدامن

محمد جواد کلیوند،سید طاهر میر طاهری، استاندار پیشنهادی سمنان، استاندار البرز شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر