کد خبر: 236596 A

حاج محمودعطار به ایلنا خبر داد:

«در این پرونده علاوه بر ما سازمان بازرسی کل کشور نیز شکایت مستقلی را مطرح کرده است / چرا افرادی که از مرتضوی مبالغی را دریافت کردند و نامشان نیز در لیستی در پرونده قرار دارد حداقل به عوان مطلع احضار نمی‌شوند».

یکی از وکلای شاکیان مرتضوی گفت: جلسه دادگاه مرتضوی ساعت ۱۲ ظهر روز هفتم دی‌ماه در شعبه ۱۵ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت برگزار می‌شود.

پیمان حاج‌محمود عطار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اعلام این خبر که طبق گفته بازپرس٬ آخرین دفاعیات مرتضوی از وی اخذ خواهد شد، عنوان کرد: جلسه دادگاه مرتضوی روز یکشنبه٬ هفتم دی‌ماه ساعت ۱۲ ظهر در شعبه ۱۵ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت برگزار می‌شود.

وی افزود: اگر بازپرس در پایان دفاعیات به این نتیجه برسد که مرتضوی مجرم است، قرار مجرمیت برای او صادر کند و آن را به دادستانی می‌فرستد و در صورتی‌که نظر دادستانی نیز با بازپرس منطبق باشد پس از صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه می‌رود.

این وکیل شاکیان مرتضوی گفت: در این پرونده علاوه بر ما سازمان بازرسی کل کشور نیز بابت پرداخت‌های مرتضوی به برخی اشخاص٬ شکایت مستقلی را مطرح کرده است. البته این موارد در کنار شکایت کمیته تحقیق و تفحص مجلس از مرتضوی است.

وی گفت: ابهامی که در این مورد وجود دارد این است که چرا افرادی که از مرتضوی مبالغی را دریافت کردند و نامشان نیز در لیستی در پرونده قرار دارد حداقل به عوان مطلع احضار نمی‌شوند.

حاج‌محمود عطار تاکید کرد: اگر پرداخت غیرقانونی صورت گرفته٬ قطعا دریافت مجرمانه‌ای هم در کار بوده است.

تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر