کد خبر: 747489 A

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی:

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از حمل و توزیع بیش از ۱۲۸ هزارتن کود اوره به مقاصد استانی در تعطیلات نوروز امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا، حمید رسولی با اعلام این خبر گفت: طی تعطیلات نوروز امسال تعداد سه فروند کشتی حامل نزدیک به ۱۵۰ هزار تن انواع کودهای ازته، فسفاته و پتاسه در بنادر جنوبی ایران پهلودهی و در انبارهای این شرکت در محوطه بنادر تخلیه شد.

وی افزود: علیرغم تعطیلات نوروزی و محدودیت‌های ترافیکی ناشی از تعطیلات و بارندگی‌های قابل توجه بهاره سال جاری، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی بیش از ۱۲۸ هزار تن کود اوره از بنادر و شرکت‌های پتروشیمی داخلی حمل و به کارگزاران توزیع نهاده‌های کشاورزی جهت تحویل به کشاورزان زحمتکش ارسال کرده است.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ادامه داد: با توجه به ظرفیت پایین حمل جاده‌ای از مبدا پتروشیمی پردیس عسلویه در ماه‌های پرمصرف سال، کود اوره تحویلی از این شرکت پتروشیمی بوسیله کشتی به بنادر عباس و امام خمینی حمل و با توجه به ظرفیت بالای حمل جاده‌ای از این بنادر به داخل کشور حمل و توزیع می‌گردد.

رسولی اضافه کرد: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی هر ساله با توجه به ضرورت حمل و توزیع روزانه کودهای کشاورزی در یکی از پر مصرف‌ترین مقاطع سال در روزهای تعطیلات نوروز با جدیت بیشتری به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

کود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر