کد خبر: 743819 A

در پی دستور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین صورت گرفت؛

به دستور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین کلیه واحدهای سیمانی تابعه از ابتدای بارندگی‌ها در کنار سایر دستگاه‌ها با همه امکانات به ویژه با به کارگیری ماشین‌آلات سنگین و سبک درحال کمک‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین، با توجه به وجود کارخانه سیمان فیروزآباد در یکی از محورهای پرتردد و حادثه‌خیز استان فارس، از سوی شرکت سیمان فارس نو که از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین وابسته به شستا است، تدابیری فوری اتخاذ شد.

این شرکت همزمان در اولین ساعات بارندگی (دوشنبه) با هماهنگی کامل صورت گرفته با مسئولان محلی، پلیس راهور، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خصوص خدمات، پذیرایی و ماشین‌آلات سنگین و لودرهاى امدادرسانی شرکت فعال شده است. همچنین اطلاع‌رسانی و هماهنگی‌های لازم در جهت اسکان مسافران نوروزی حاضر در این محور مواصلاتی با امدادرسانی‌های گروهی و مردمی در مناطق همجوار کارخانه انجام شده است.

شرکت سیمان فارس نیز با توجه به استقرار در نزدیک محل وقوع سیل در شهر شیراز از نخستین دقایق بروز این حادثه با همه توان و تلاش شبانه‌روزی مدیران و پرسنل شرکت در آماده‌باش کامل بوده است. اکیپ‌های امدادی با تجهیزات کامل شامل لودر ،کامیون و خودروهای کشنده و وسایل ارتباطی از ساعات اولیه روز گذشته به حالت آماده‌باش در آمده و تاکنون مشغول عملیات امدادرسانی و نجات اتومبیل های گرفتار در سیلاب هستند.

اکیپ امدادی سیمان فارس از صبح امروز با همکاری شهرداری شیراز ، مسیر کمربندی جنوب غرب شیراز از ناحیه بلوار ایمان جنوبی که دچار آب گرفتگی شدید بود را بازگشایی و با هدایت سیلاب به گود خاکی، مسیر حرکت ازجنوب غرب به سمت جاده بوشهر را بازگشایی کرد.

همچنین پیرو تشکیل ستاد بحران در شهرستان دورود از روز گذشته تمامی ماشین‌آلات و رانندگان شرکت سیمان دورود به حالت آماده‌باش در آمده و صبح امروز با اعلام نماینده ستاد بحران لودر، بیل مکانیکی، مینی لودر و بولدوزر شرکت به نقاط مشخص شده اعزام شده‌اند.

بر اساس این گزارش، شرکت‌های سیمانی خوزستان، بهبهان، صوفیان، ارومیه، خزر، قاین، غرب، بجنورد، شاهرود، آبیک، سفید نی‌ریز ، زنجان، ساوه و خاش با همه امکانات آماده کمک‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده هستند.

flood2

 

flood3

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر