کد خبر: 743707 A

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری:

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: شرکت‌های بهره‌بردار هواپیمای فوکر ۱۰۰ تا هشتم فروردین ماه فرصت دارند تا نسبت به انجام بندهای مربوط به دستورالعمل الزام شده سازمان اقدام و در چک A هواپیما نیز تکرار کنند.

به گزارش ایلنا، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی این سازمان با اعلام اینکه سازمان هواپیمایی کشوری به ۵ شرکت هواپیمایی بهره بردار فوکر ۱۰۰ مهلتی ۵ روزه داده است، گفت: نظر به برخی حوادث ناشی از اشکال در ارابه‌های فرود  فوکر ۱۰۰ ناوگان هوایی کشور و برای اطمینان بیشتر استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری دستورالعمل فوری صلاحیت پروازی جهت انجام چک‌های مربوطه به مشکل ارابه های فرود را ظرف مدت ۵ روز صادر کرد.

جعفرزاده افزود: پس از جلسه مشترک مورخ ۳ فروردین ۹۸ شرکت‌های هواپیمایی بهره بردار فوکر ۱۰۰ با معاون استاندارد پرواز، معاون هوانوردی و امور بین الملل و مدیرکل صلاحیت پرواز در سازمان هواپیمایی کشوری، دستورالعمل فوری صلاحیت پروازی در خصوص این نوع هواپیما به این شرکت‌ها نهایی و ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه این شرکت ها تا هشتم فروردین ماه فرصت دارند تا نسبت به انجام بندهای مربوط به دستورالعمل الزام شده سازمان اقدام و  در چک A هواپیما نیز تکرار کنند.

جعفرزاده شرکت‌های بهره بردار هواپیمای فوکر ۱۰۰ را ایران ایر، آسمان، قشم ایر، کیش ایر، کارون ذکر کرد.

 

ایران چک روابط عمومی سازمان معاون هواپیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر