کد خبر: 741751 A

نوبخت:

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: در دور دوم سفر رییس جمهوری و هیات دولت به استان بوشهر ۵۱ پروژه با اعتبار یک هزار و ۵۶۹ میلیارد تومان برای این استان به تصویب رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی، روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، دکتر محمدباقر نوبخت در نشست شورای اداری استان بوشهر با حضور رییس جمهوری در عسلویه گفت: از مبلغ یاد شده یک هزار و ۲۸۳ میلیارد تومان توسط خزانه، ۱۷۰ میلیارد تومان توسط صندوق توسعه ملی و ۱۱۶ میلیاد تومان از محل منابع داخلی دستگاه های تامین اعتبار خواهد شد. 

وی افزود: علاوه بر مبلغ اشاره شده، افزون بر ۱۲ هزار میلیارد تومان و ۲ میلیارد ۸۷۷ میلیون یورو توسط بخش غیر دولتی در بوشهر سرمایه گذاری می شود. 

معاون رییس جمهوری اضافه کرد: همچنین برای اشتغال جوانان هم افزون بر ۹۴۰ میلیارد تومان غیر از مبالغ یاد شده، مصوب شده که با بهره گیری از آن زمینه اشتغال ۱۴ هزار و ۶۴۰ نفر در استان بوشهر فراهم می شود. 

رییس سازمان برنامه و بودجه یادآور شد: در دور نخست سفر دولت تدبیر و امید به استان بوشهر ۱۱ پروژه با اعتبار ۶۲۰ میلیارد تومان به تصویب رسید که تا کنون ۶۲۴ میلیارد تومان برای اجرای آنها پرداخت شده است. 

دکترنوبخت اظهارکرد: برای تکمیل شماری از طرح های دور نخست سفر استانی هیات دولت به استان بوشهر ۳۰ میلیارد تومان دیگر باید پرداخت شود.

 

 

 

استان بوشهر دولت رییس جمهوری سازمان برنامه و بودجه معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر