کد خبر: 736396 A

استاندار تهران­­ در مراسم افتتاح نمایشگاه فروش بهاره گفت‌:­­ سه نمایشگاه فروش بهاره در تهران، ­ واقع­­ در ضلع جنوبی مصلی، بوستان ولایت و فرهنگسرای خاوران بر پا شده است که ساعت کاری آن‌ها از ساعت ۱۱ تا ۲۱ با هدف عرضه مایحتاج شهروندان در آستانه سال جدید است.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی گفت: در این نمایشگاه‌ها نظارت از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت به‌صورت دقیق اعمال می‌شود و شهروندان اطمینان داشته باشند­ کالایی که می‌خرند به لحاظ کیفیت و قیمت مطلوب است.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه‌ها عرضه مستقیم خواهند داشت ­و حدود ۱۳۰۰ غرفه در مجموع سه نمایشگاه، ­ مشغول عرضه کالا‌های مایحتاج شب عید مردم هستند.

محسنی بندپی ­ درباره ایاب و ذهاب شهروندان به محل برگزاری نمایشگاه بهاره گفت‌: شهرداری اعلام آمادگی کرده است سرویس‌های فوق‌العاده‌ای را برای ایاب و ذهاب مردم به سمت این نمایشگاه‌ها پیش‌بینی کند.

استاندار تهران­­ اظهار داشت: این نمایشگاه‌ها امسال با همکاری مجموعه استانداری تهران، سازمان صنعت، معدن و تجارت همچنین اتحادیه و اصناف برگزار می‌شود و امیدواریم رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد همچنین شهروندان می‌توانند پیشنهادات اصلاحی خود را برای بهتر برگزار شدن این نمایشگاه از طریق روابط عمومی استانداری تهران و سازمان صنعت، معدن و تجارت همچنین رسانه‌ها به گوش مسئولان برسانند.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران­­
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر