کد خبر: 731666 A

عسگراولادی:

عسگراولادی گفت: من همین جا اعلام می‌کنم که آماده‌ام تمام دفاتر و مدارک خود را به مقام صالح نشان بدهم تا آنها قضاوت کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، اسدالله عسگر اولادی در نشست خبری معرفی لیست پیشگامان تحول گفت: من فقط یک شرکت دارم. سابقه صادرات من از سابقه به وجود آمدن بانک مرکزی بیشتر است و پیش‌تر از تاسیس این نهاد صادرات خود را شروع کرده‌ام.

وی ادامه داد: آقایان می‌گویند من ۱۶ میلیون یورو صادرات داشته‌ام در حالی‌که در ۶ ماه اخیر حتی یک میلیون صادرات نداشته‌ام که آن هم به وارد کنندگان داده‌ام.

عسگر اولادی ادامه داد: جالب اینجاست که حتی نمی‌خواهند با من حرف حرف بزنند. تا سه سال بابک زنجانی را "ب . ز" می‌گفتند اما در آستانه انتخابات یک دفعه اسم من را می‌برند! من همین جا اعلام می‌کنم که آماده‌ام تمام دفاتر و مدارک خود را به مقام صالح نشان بدهم تا آنها قضاوت کنند.

وی افزود: من چون انتقاد می‌کنم دولت مستقیم علیه من موضع گیری کرده است، چون گفتم از روز اول این سیستم ارزی غلط است اینطور علیه من موضع گیری کرده‌اند. من بارها اعلام کردم که خارجی‌ها نیما نمی‌شناسند می‌گویند بانک معرفی کن تا من پول را آنجا بریزم.

وی گفت: جالب اینجاست وقتی رییس بانک مرکزی در هواپیما در حال رفتن به چین است روابط عمومی بیانیه را صادر می‌کند.

انتخابات بانک مرکزی دولت هواپیما سیاست ارزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر