کد خبر: 696715 A

مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان تصریح کرد: امکان پرداخت مالیات صنعت‌گران، تولیدکنندگان و کارآفرینان در اقساط بلندمدت وجود دارد.

به گزارش ایلنا از شادا، مهدلو، مدیر کل امور مالیاتی اصفهان با بیان اینکه تعامل با فعالان اقتصادی و رفع مشکلات آنان از اولویت‌‌های اداره کل امور مالیاتی استان است، اظهار داشت: بخشودگی جرایم و تقسیط برای فعالان اقتصادی در دستور کار قرار دارد.

مهدلو با بیان اینکه انضباط مالی باید در کشور رعایت شود، افزود: واریز مالیات برارزش افزوده به حساب دهیاری‌ها و شهرداری‌های شهرستان شهرضا نمونه بارزی از توسعه و آبادانی شهری از طریق پرداخت مالیات است.

وی با تأکید بر این‌که رضایت مودیان از دستگاه مالیاتی مهمترین سرمایه نظام مالیاتی است، خاطرنشان کرد: حفظ شأن و کرامت مودیان مقدم بر هر امری است و تلاش داریم با اجرای قوانین و عدالت مالیاتی، فرهنگ مالیاتی را ارتقا بخشیم.

مهدلوخاطرنشان کرد: فعالان صنعتی که بر اساس احکام قضایی ممنوع الخروج شده‌اند می‌توانند با تقسیط بدهی، امکان خروج از کشور را پیدا کنند.

وی با تأکید بر ضروت شفاف‌سازی فعالیت دلالان، افزود: اعلام نشدن گردش مالی در واحدهای صنعتی و تولیدی و یا مراجعه به دلال‌ها، که صدور فاکتورهای قانونی را با مشکل مواجه می‌کند، در نهایت به زیان کارآفرینان و سرمایه‌گذاران است.

استان اصفهان سرمایه صنعت مالیات فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر