کد خبر: 692923 A

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در احکام جداگانه‎ای، قائم‎مقام، سرپرست معاونت عملیات حفاری، سرپرست معاونت امور فنی و مهندسی، سرپرست معاونت پروژه‎های حفاری، سرپرست مدیریت منابع انسانی، مشاور عالی و مشاور منابع انسانی و ساختار مدیرعامل این شرکت را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا از شرکت ملی نفت ایران، سپهر سپهری؛ مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران، حمیدرضا خوشایند را به عنوان قائم‌مقام مدیرعامل منصوب کرد و محمدرضا تاکایدی را که تا پیش از این عهده‎دار این سمت بود، به عنوان مشاور عالی خود برگزید.

سپهری در احکام دیگری، محمد آل‎خمیس را به عنوان سرپرست معاونت عملیات حفاری، مهران مکوندی را به عنوان سرپرست معاونت امور فنی و مهندسی، علیرضا لایجی را به عنوان سرپرست معاونت پروژه‎های حفاری و علیرضا زاهدزاده را به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران منصوب کرد.

وی همچنین یونس بنی سعید را که پیش‎تر مدیریت منابع انسانی این شرکت را بر عهده داشت، به عنوان مشاور خود در امور منابع انسانی و ساختار شرکت انتخاب کرد.

این گزارش می افزاید: حمید رضا خوشایند پیش از این معاونت عملیات حفاری را بر عهده داشته است. معاونت فنی و مهندسی و همچنین معاونت پروژه های حفاری نیز پیش از این تحت مدیریت علیرضا لایجی و مهران مکوندی بوده است.

ایران شرکت ملی نفت ایران مشاور عالی فنی و مهندسی شرکت ملی حفاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر