کد خبر: 679722 A

از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات «امیر ناظمی اشنی» را به عنوان رئیس جدید سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، «محمدجواد آذری جهرمی» با صدور حکمی «امیر ناظمی اشنی» را به عنوان رئیس جدید سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون خود برگزید.

پیش از این «رسول سراییان» سمت معاونت وزیر و ریاست سازمان فناوری اطلاعات را برعهده داشت که به دلیل ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی ناچار به ترک این مسوولیت شد.

امیر ناظمی اشنی دارای دکتری مدیریت فناوری از دانشگاه علامه طباطبایی بوده و مدیریت گروه آینده اندیشی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور را برعهده داشته است.

اجرای پروژه نقشه راه خدمات بانکداری جامع، مدیریت روش شناسی پروژه نقشه راه صنایع الکترونیک مخابرات ایران و مدیریت روش شناسی طرح نقشه راهبردی توسعه امنیت فضای تبادل اطلاعات کشور از سوابق دیگر ناظمی بوده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سراییان به دلیل تلاش برای تغییر استراتژی سازمان به عنوان یک سازمان توسعه ای به جای یک سازمان پروژه گرا، تقویت بخش خصوصی به ویژه کسب و کارهای نوپای دیجیتالی، توسعه زیرساخت های دولت الکترونیک و شتاب بخشی به ارایه خدمات دولت الکترونیکی و پیشبرد اهداف سند تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات با کمک بخش خصوصی قدردانی کرده است.

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر