کد خبر: 675734 A

اختصاصی ایلنا/

پس از آنکه «سید مهدی هاشمی» مدعی شد مدارک تحصیلی در دانشگاه امام حسین را به جایی ارایه نکرده است اما مستنداتی در اختیار خبرگزاری ایلنا قرار گرفته است که نشان می دهد وی برای عضویت در سازمان نظام مهندسی استان تهران مدرک لیسانس عمران خود را از دانشگاه امام حسین اعلام کرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، سید مهدی هاشمی رییس اسبق سازمان نظام مهندسی استان تهران در گفت‌وگو با ایلنا گفته است که جعلی بودن مدرک لیسانس عمران دانشگاه امام حسین را تکذیب می‌کند.

هاشمی درحالی جعلی بودن مدارک دانشگاهی خود را تکذیب می‌کند که دانشگاه امام حسین در نامه‌ای به حراست سازمان نظام مهندسی استان تهران اعلام کرده که این مدرک جعلی است.

هاشمی به ایلنا گفته است: اصلا مدرک دانشگاه امام حسین را ارایه نکردم و بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد پیوسته در رشته مهندسی معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز هستم و در مقطع دکتری هم در رشته عمران تحصیل کرده‌ام.

اما مدارکی در اختیار ایلنا قرار گرفته است که نشان می‌دهد هاشمی در فرم مربوطه برای عضویت در سازمان نظام مهندسی اعلام کرده که مدرک لیسانس از دانشگاه امام حسین را دارد.

وی در بیان سوابق کاری خود نوشته است: مدیریت پروژه در سپاه پاسداران، مدیریت پروژه در قرارگاه خاتم الانبیا، استانداری اذربایجان غربی و ...بر عهده داشته است.

1111111111111111111

 

سپاه 2

استان تهران امام حسین کارشناسی ارشد مهدی هاشمی سازمان نظام مهندسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر