کد خبر: 674860 A

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌شمالی:

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌شمالی ضمن اشاره به مواردی چون ابراز گله‌مندی کامیون‌داران از برخی مسائل حادث شده در جاده‌ها تاکید کرد: کامیون‍‌داران به هیچ عنوان نگران امنیت جاده‌ها نباشند و با آرامش و آسایش وظایف خود را انجام دهند.

به گزارش ایلنا، محمود ثمینی با قدردانی از همکاری کامیون‌داران گفت: هرازگاهی مطالبی از سوی کامیونداران مبنی بر ایجاد مزاحمت در جاده‌ها و سنگ‌پرانی مطرح می‌شود که با پیگیری‌ها، اکنون همه جاده‌ها در امنیت کامل بوده و گزارش خاصی نیز اعلام نشده است.

وی افزود: نیروهای انتظامی امنیت لازم را برقرار کرده‌اند و اگر در مقطعی هم غفلتی روی گرفت، کامیونداران می‌توانند همکاری‌های لازم را با مجموعه نیروی انـتظامی داشته باشند و اطلاعات لازم را در اختیار این مجموعه قرار دهند تا در سریع‌ترین زمان ممکن برخوردهای قضایی انجام شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌شمالی حمل و نقل را جزو حیاتی‌ترین شریان‌های کشور دانست و اظهار داشت: کامیونداران تأمین‌کننده نیازهای اصلی مردم و کشور هستند و آنها تنها خواستار مطرح کردن نگرانی و دغدغه‌هایشان از جمله تأمین لوازم یدکی و لاستیک ماشین بودند که مسئولان به‌دنبال برطرف کردن و پیگیری این مشکلات هستند.

اعتصاب کامیون داران اعتصاب کامیونداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر