کد خبر: 674802 A

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور:

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور، عملکرد وزارت نفت را در حوزه پدافند غیرعامل مطلوب دانست و گفت: وزارت نفت، توجه ویژه‎ای به این حوزه دارد و از آمادگی کامل برای مواجهه با شرایط اضطراری برخوردار است.

به گزارش ایلنا از وزارت نفت، سردار محمدعلی مطیعی در آیینی که به مناسبت بزرگداشت روز ایمنی و آتش‌نشانی در این منطقه برگزار شد، اظهار کرد: امروز دشمن بر تهدیدهای حوزه نفت متمرکز است و خوشبختانه وزارت نفت از آمادگی کامل برای مواجهه با شرایط اضطراری برخوردار است.

وی ادامه داد: تهدیدهای دشمن روز به ‎روز افزایش یافته و شکل جدیدی به خود می‌گیرد؛ تروریسم یک سرطان جهانی است که ابعاد گسترده‌ای به خود گرفته و نباید از آن غفلت کرد.

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از نفت به عنوان محرک توسعه و اداره کشور یاد کرد و افزود: شما فعالان حوزه نفت باید کاری کنید که اهداف دشمنان تحقق نیابد.

مطیعی با بیان این که آمادگی سیستم‎های ایمنی و امنیتی می‌تواند ضربه مهلکی به دشمن وارد کند و این مسئله در سایه تحقق اهداف پدافندغیرعامل امکان‌پذیر خواهد بود، گفت: عملکرد وزارت نفت و زیرمجموعه‌های آن در حوزه پدافند غیرعامل رضایت‎بخش است.

وی از فضای سایبری به عنوان دیگر تهدید دشمن یاد کرد و افزود: فعالیت‌های مهندسی و فرآیندی بسیاری از دستگاه‎های کشور به‌ویژه صنعت نفت و گاز از طریق فضای سایبری انجام می‌شود و باید مراقب ضربه دشمن از این ناحیه بود.

انرژی تروریسم سرطان نفت وزارت نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر