کد خبر: 671297 A

به همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان صورت گرفت :

تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند ، ریل UIC60را که در خطوط پرسرعت راه آهن مورد استفاده است برای اولین بار در کشور تولید کنند .

به گزارش ایلنا، مهندس یوسف زاده مدیر مهندسی نورد این شرکت ضمن بیان خبر فوق گفت: ذوب آهن اصفهان به عنوان تنها تولید کننده ریل در خاورمیانه ، پس از تولید ریل U33 و تحویل آن به راه آهن جمهوری اسلامی ، موفق به تولید ریل UIC60 بر اساس استانداردهای جهانی شد .

وی گفت : کارگاه نورد 650 ذوب آهن اصفهان قادر به تولید سالانه 400 هزار تن ریل است . هم اکنون هزار تن ریل UIC60 در این شرکت تولید شده که کیفیت آن فراتر از انتظار است و از آمادگی لازم برای تولید انبوه این محصول برخوردار هستیم .

مدیر مهندسی نورد ذوب آهن ، تولید این محصول استراتژیک در حمل و نقل ریلی را در شرایط کنونی که با تحریم های ظالمانه مواجه هستیم ، بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود : خوشبختانه قادر به تامین تمام نیازهای راه آهن جمهوری اسلامی هستیم و لذا نیازی به واردات این محصول که در شرایط تحریم ، کار بسیار مشکلی است ، نخواهیم بود .

مهندس یوسف زاده اظهار داشت : در تولید ریل UIC60 ، به طور کامل از توان داخلی بهره گرفته شده و  نیروی انسانی توانمند ذوب آهن که موفق به تولید این محصول مهم شدند ، پرفورمنس خود را با اطلاع کارشناسان آلمانی اجرا کردند .

اصفهان ذوب آهن راه آهن نیروی انسانی واردات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر