کد خبر: 669522 A

با سرمایه‌گذاری ایران؛

مدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تأمین در آستانه بهره برداری از پروژه سیمان العماره ضمن بازدید در شهر العماره عراق آخرین توصیه‌ها و دستورات لازم را برای افتتاح به موقع این پروژه صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در این بازدید عباس صفاکیش ضمن تسلیت ایام دهه محرم الحرام و قدردانی و خدا قوت به همه مدیران، کارکنان، مشاوران و پیمانکاران در شرایط دشوار کار در کشور عراق و مشکلات تغییرات قیمت و انتقال ارز و... ابراز امیدواری کرد تا پس از انتقال پست موبایل به سایت و اتصال به شبکه عراق یک ماه بعد نسبت به راه اندازی آزمایشی اقدام لازم انجام شود.

وی گفت: با تلاش‌های صورت گرفته عملیات نصب بخش‌های مکانیک و برق به اتمام رسیده و در حال رفع اشکال جزیی بوده و  مسئولان امر سرگرم تکمیل چرخه راه‌اندازی هستند.

مدیرعامل ارض العماره نیز در این بازدید ضمن تسلیت دهه محرم الحرام و سالروز شهادت امام حسین (ع) درباره روند پیشرفت پروژه و چالش‌های شش ماهه گذشته گزارشی ارائه کرد و سپس مشاوران و پیمانکاران درباره انجام کارهای باقیمانده و مشکلات و بدهی‌ها در عراق توضیحاتی را اعلام کردند.

در این سفر نیکنام مدیرعامل سیمان خوزستان، شریفی مدیرعامل شرکت سیمان فارس‌نو، حاج نائب مدیرعامل شرکت سیمان بهبهان و کلاه‌کج مشاور امور پروژه‌ها صفاکیش را همراهی کردند.

همچنین صفاکیش و هیات‌همراه در ملاقات با استاندار میسان از وضعیت مجوز کلینکر از کشور ایران علی‌رغم پیگیری‌های متعدد ابراز نگرانی کرد و خواستار اخذ مجوزهای لازم در اسرع وقت شد.

استاندار بصره ضمن خوش‌آمدگویی و واکنش به ابراز نگرانی سهامداران بلافاصله دستور تهیه نامه برای نخست‌وزیر عراق درباره وضعیت مجوز کلینکر صادر و مقرر شد شخصاً موضوع را پیگیری و اطلاع‌رسانی کند.

پروژه سيمان العماره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر