کد خبر: 666127 A

در نامه‌ای به شریعتمداری اعلام شد؛

یک شرکت تولید لوازم خانگی داخلی با ارسال نامه‌ای به وزیر صنعت اعلام کرد: در صورت حمایت از این شرکت برای تامین بخشی از نیازهای آماده‌ایم تا به صورت سه شیفت لوازم خانگی تولید کنیم.

به گزارش ایلنا در پی التهابات چند هفته اخیر در بازار لوازم خانگی کشور و سوء استفاده برخی از عرضه کنندگان از شرایط موجود انجمن‌های فعال در این حوزه آمادگی خود را برای به تعادل رساندن بازار اعلام کرده اند در همین راستا یکی از شرکت‌های تولید کننده لوازم خانگی با انتشار نامه به وزیر صنعت آمادگی خود را برای تولید سه شیفت اعلام کرده است

متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر شریعتمداری

وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت

با سلام؛

احتراماً پیرو نامه شماره 970347 مورخ 97.45.7 به استحضار می‌رساند این شرکت در شرایط نامطلوب ماه گذشته در خصوص تولید و عرضه محصولات لوازم خانگی اعلام آمادگی نمود که در صورت حمایت دولت از این شرکت و تسهیل و رفع موانع تولید می‌توانیم به طور سه شیفت یخچال، فریزر و ... را با برند پارس تولید و به دست مشتریان برسانیم و خلأ محصولات لوازم خانگی را پر کنیم. بنابراین به جهت حضور در میدان جنگ اقتصادی و خنثی نمودن توطئه معاندان و جلوگیری از ورود کالاهای مشابه خارجی، این شرکت به تنهایی و با دشواری زیاد، مصمم به تداوم تولید محصولات (یخچال، فریزر، ماشین‌ لباسشویی، جاروبرقی، کولر و ...) و فروش مستقیم آنها به مردم است.

لذا خواهشمند است دستور فرمایید مسئولین امر از مساعدت و کمک خویش دریغ ننمایند و نسبت به اطلاع‌رسانی و بهره‌برداری از این فرصت خودجوش ایجاد شده اقدام فرمایند.

حسین رحمانی‌نیا

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره لوازم خانگی پارس

 

 

جنگ دولت صنعت صنعت معدن و تجارت تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر