کد خبر: 665596 A

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با عذر خواهی از مردم شهرستان‌های سیب و سوران واقع در سیستان و‌بلوچستان، قول داد حداکثر ظرف یک ماه آینده مشکلات ارتباط شهری این منطقه برطرف شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در سفر اخیر  وزیر ارتباطات به سیستان و‌ بلوچستان که مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نیز وی را همراهی می‌کرد، براساس گزارش‌های مردمی مشخص شد وضعیت ارتباطی شهرستان سیب از توابع سراوان شرایط مطلوبی ندارد؛ به طوری که ۱۰ روز است تمامی ارتباطات منطقه آشار با جمعیت ۲۵ هزار نفری، به دلیل قطع فیبر نوری قطع شده است.

سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات در جمع شورای اداری شهرستان‌های سیب و سوران، با بیان اینکه شخصا از مردم عذرخواهی می‌کنم که بابت مشکل پیش آمده در رنج افتادند، گفت: بدون توجه به علت قطعی به وجود آمده، علتش دزدی باشد یا خرابکاری و یا هر دلیل دیگری، وظیفه ما به عنوان مسئول این است که مشکل را حل کنیم تا مردم به زحمت نیفتند.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه حداکثر طی یک ماه آینده مشکلات را حل می‌کنیم، گفت : مسئول ذی‌ربط به دلیل اهمال در برخورد با چنین مشکلی، تعلیق خواهد شد.

 

 

ایران سیستان و بلوچستان شرکت مخابرات فیبر نوری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر