کد خبر: 665399 A

کلیه بدهکاران تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهر ایران که بدهی آنان در سرفصل مطالبات غیر جاری می باشد (اعم از سررسید گذشته، معوق و مشکوک الوصول)، در صورت واریز نقدی اصل و کارمزد متعلقه توسط مشتریان و تسویه کامل بدهی از تاریخ ۹۷/۰۵/۳۱ تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ از مزایای بخشودگی کلیه جرایم متعلقه بهره مند می گردند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، با تصویب هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، فرصتی ویژه برای بدهکاران این بانک جهت بهره‌مندی از بخشودگی جرایم تاخیر فراهم آمد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، بر اساس این مصوبه، کلیه بدهکاران تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهر ایران که بدهی آنان در سرفصل مطالبات غیر جاری می باشد (اعم از سررسید گذشته، معوق و مشکوک الوصول)، در صورت واریز نقدی اصل و کارمزد متعلقه توسط مشتریان و تسویه کامل بدهی از تاریخ ۹۷/۰۵/۳۱  تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱  از مزایای بخشودگی کلیه جرایم متعلقه بهره مند می گردند.

از این رو، به اطلاع مشتریان گرامی می رساند فرصت فوق در راستای تکریم و رضایت حداکثری مشتریان این بانک ایجاد شده و فقط در مهلت قانونی مقرر دارای اعتبار است. لذا مشتریان و افرادی که تا کنون نسبت به بازپرداخت بدهی های خود اقدام ننموده‌اند، می توانند از این فرصت طلایی برای بهره مندی از بخشودگی مذکور حداکثر استفاده را به عمل آورند.

روابط عمومی بدهکاران بخشودگی فرصت طلایی بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر