کد خبر: 665279 A

انوشیروان محسنی بندپی، معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با اهدای لوح سپاس به دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، از اهتمام این بانک در حل مشکلات حوزه سلامت و رفاه اجتماعی تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، محسنی بندپی در متن این تقدیرنامه بیان داشت:

خدای را سپاس که در عرصه فعالیت در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی، پیشگیری از بروز و شیوع آسیب های اجتماعی و معلولیت ها و توانمندسازی آحاد جامعه هدف با بهره گیری از مدل خردجمعی و جلب شرکای کاری با عزیزانی همراه شده ایم که با حمایت های موثر و مستمر ما را از ارزشمندترین پشتوانه ها بهره مند نموده اند.

بی تردید دستیابی به توسعه پایدار و عدالت اجتماعی مستلزم همیاری و تعامل مثبت و فعال اندیشمندان، مدیران و دست اندرکاران کلیه نهادها و دستگاه های ذیربط و دخیل در عرصه توسعه و رفاه اجتماعی است و حضور مدیران مجرب و خیراندیش همچون جنابعالی می تواند پیام خوبی برای تقویت و ارتقاء همکاری های فی مابین در راستای ارائه خدمات بهینه و مطلوب به آحاد جامعه و شکوفایی همه جانبه نظام رفاه و عدالت اجتماعی باشد.

در پایان از حسن نیت، همراهی و همدلی موثر و همیشگی تقدیر در راستای اجرای بند «د» تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۹۶ تقدیر شد.

شایان ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران طی همکاری با سازمان بهزیستی کشور تعداد ۲۶۱۷۱ فقره تسهیلات به ارزش ۲۶۴۱ میلیارد ریال به مددجویان این سازمان اعطا کرده است.

بهزیستی رفاه اجتماعی سلامت مشکلات بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر