کد خبر: 665141 A

در این مرحله خودروهای اصلی این شرکت همچون سراتو،ساندرو و ال90 فروخته نمی‌شوند و فقط خودروهای پراید 131، پراید 132، پراید وانت (سایپا 151)، تیبا بنزینی، تیبا 2 هاچ بک، ساینا، وانت نیسان تک سوز و وانت نیسان دوگانه سوز به متقاضیان واگذار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، پس از مدت‌ها شرکت سایپا برخی از محصولات خود را با هدف سامان دادن به بازار خودرو پیش فروش کرد.

 در این مرحله خودروهای اصلی این شرکت همچون سراتو، ساندرو و ال90 فروخته نمی‌شوند و فقط خودروهای پراید 131، پراید 132، پراید وانت (سایپا 151)، تیبا بنزینی، تیبا 2 هاچ بک، ساینا، وانت نیسان تک سوز و وانت نیسان دوگانه سوز به متقاضیان واگذار خواهد شد.

با وجود آنکه از ساعت 10 صبح پیش فروش آغاز شد اما به نظر می‌رسد تاکنون کمتر شخص حقیقی توانسته ثبت نام کند به طوری‌که در عکس مشخص است کمتر از یک دقیقه پس از اعلام فروش سایت بسته شده و مرحله بعدی 15 دقیقه آغاز می‌شود. به نظر می‌رسد اشخاصی که توانسته‌اند ثبت نام کنند در کمتر از 30 ثانیه پروسه ثبت نام را انجام داده‌اند.

2222

 طبق اظهارات مسئولان سایپا در یک ساعت اول که 4 مرحله فروش آغاز شد بیش از 250 هزار نفر به سایت مراجعه کردند در حالی‌که تنها 16 هزار خودرو توسط این خودرو سازی پیش فروش خواهد شد.

خودرو سایپا نیسان پراید وانت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر