کد خبر: 658623 A

نرم افزار انبارداری میزان با هدف مدیریت دقیق کالاهای موجود در انبار و ثبت گردش آنها طراحی و پیاده‌سازی شده است. نرم افزار انبارداری میزان با سیستمی کردن تمامی فرآیندهای انبار پوشش‌دهی کاملی با قابلیت‌های متنوع دارا است.

به گزارش ایلنا، شرکت داده کاوان پارس تولیدکننده سیستم‌های مالی و اداری میزان با هدف ارائه خدمات و ایجاد فرصت استثنایی فروش در جهت افزایش رضایت مشتریان اقدام به برگزاری جشنواره عید قربان تا عید غدیر کرده است.

index

سیستم‌های مالی میزان، تولیدکننده نرم‌افزارهای جامع منطبق با تعاریف و تکنولوژی روز دنیاست که سعی‌اش بر این بوده است که تمامی وجوه کسب و کارهای مختلف را دربربگیرد و با عملیات مالی درست و گزارش‌های دقیق کاربران خود را بر کسب و کارشان مسلط کند. این شرکت با پیاده‌سازی فرآیندهای سازمانی بر بستر نرم‌افزار حسابداری، اطلاعات مالی یک شرکت را به صورت یکپارچه و دقیق در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

آرمان ما تحلیل نیاز مشتریان و سیستمی کردن فرآیند آنهاست. کاهش فعالیت روزانه و همچنین افزایش کنترل بر تمامی فرایندهی شرکت، دسترسی سریع و کامل به تمامی اطلاعات در هر مکان و در هر لحظه و گزارشگیری دقیق در هر قسمت مطابق استانداردهای مالی برای از بین بردن مغایرت‌ها و تجمیع اطلاعات از خدمات متناوب شرکت است. نرم‌افزار حقوق و دستمزد میزان با محاسبات حقوق و مزایای کارکنان و از بین بردن خطاهای محاسباتی، بانک اطلاعاتی جامعی از مشخصات و سوابق کارکنان در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

نرم افزار انبارداری میزان با هدف مدیریت دقیق کالاهای موجود در انبار  و ثبت گردش آنها طراحی و پیاده‌سازی شده است. نرم افزار انبارداری میزان با سیستمی کردن تمامی فرآیندهای انبار پوشش‌دهی کاملی با قابلیت‌های متنوع دارا است.

هدف بالا بردن بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری یک سازمان است. یک نرم‌افزار حسابداری جامع تصویر شفافی از کارآمدی یک شرکت به نمایش می‌گذارد و با ارزیابی دقیق و سریع روند اجرایی عملیات یک سازمان را با توجه به نیاز مشتریان تغییر می‌دهد. می‌توان با در اختیار گذاشتن اطلاعات درست و یکپارچه، یک سازمان را در مدیریت دقیق کسب و کار خود همراهی کرد.

سیستم‌های مالی میزان  با ارائه پشتیبانی برجسته، ایجاد تعامل گسترده با مشتریان، پاسخ گویی تمام وقت، راهنمایی و مشاوره‌های مالی مشتریانش را  در عرصه کسب و کارشان همراهی می‌کند.

بهره وری پوشش حقوق کسب و کار نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر