کد خبر: 657789 A

در راستای بهینه سازی شبکه شعب بانک انجام شد:

نخستین شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهرستان های رباط کریم و اسلامشهر با هدف بهینه‌سازی شبکه شعب بانک و نیز ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر در این دو شهرستان، آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران،۲ شعبه این بانک در شهرستان های رباط کریم و اسلامشهر، با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان، ایجاد دسترسی مطلوب و حضور مستمر جهت ارایه خدمات به مراجعین و نیز بهینه‌سازی شبکه شعب بانک با حضور اکبری مدیرعامل، توکلی و تلیکانی اعضای هیات مدیره، مدیران ستاد ادارات مرکزی و مدیرشعب استان تهران افتتاح شد.

ساداتی، فرماندار شهرستان رباط کریم، عباسی، مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، پریسا ایلانلو عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم و همچنین حسین طلا شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اسلامشهر و جمعی از مسئولین و معتمدین این دو شهرستان در مراسم افتتاحیه شعب حضور داشتند.

دکتر اکبری در این مراسم، ضمن تاکید بر ویژگی های افتتاح حساب و سپرده گذاری در شعب این بانک، گفت: اقشار مختلف جامعه می توانند با گشودن حساب پس انداز و جاری و انتقال بخشی از گردش مالی خود به این سپرده، برای خود امتیازی را ایجاد کنند و در صورت نیاز از محل این اعتبار، وام قرض الحسنه دریافت نمایند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ادامه داد: تسهیلات این بانک به صورت قرض الحسنه و با کارمزد صفر تا ۴ درصد می باشد و با استفاده از این وام ها به بخش بزرگی از دغدغه های مالی و معیشتی مردم پاسخ داده می‌شود.

اسلامشهر فرماندار شهرستان وزیر کشور رباط کریم بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر