کد خبر: 655582 A

شعبه اسدآباد بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک، حسن تلیکانی عضو هیأت مدیره و یوسف نجدی مدیر امور استان ها به همراه نماینده مردم اسد آباد در خانه ملت، فرماندار شهرستان اسدآباد، شهردار، فرمانده انتظامی شهرستان، فرمانده سپاه ناحیه و برخی از اعضای شورای اداری شهرستان افتتاح شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، دکتر اکبری در مراسم افتتاحیه این شعبه بیان داشت: این بانک توانسته است با تولید خدمات و طرح‌های تسهیلاتی متنوع و متناسب با نیاز اقشار مختلف جامعه، استقبال بیش از پیش مشتریان را جلب کند.

وی افزود: مأموریت این بانک ترویج فرهنگ نیکوی قرض الحسنه است تا سپرده های مردم، خیرین و سازمان‌های حمایتی به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به نیازمندان واقعی اختصاص یابد.

مرتضی اکبری تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران نگاه تجاری و شرکتی ندارد و تنها برنامه آن توانمندسازی اقشار متوسط و ضعیف جامعه از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و کمک به تسریع در رونق اقتصادی است.

شایان ذکر است، اکبر رنجبرزاده نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و کریم حمیدوند فرماندار شهرستان اسدآباد نخستین مشتریانی بودند که در این شعبه گشایش حساب نموده و کارت‌های بانکی خود را دریافت کردند.

در ادامه، دکتر مرتضی اکبری از برخی شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان همدان بازدید کرد و از نزدیک به بررسی عملکرد آنان پرداخت.

خانه ملت شورای اداری فرماندار شهرستان نماینده مردم بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر