کد خبر: 655580 A

معاون وزیر صنعت گفت: بر اساس سیاست‌های رئیس جمهور و وزیر صمت تا پای جان در خدمت صنایع هستیم و با دستور وزیر قرار است که در کنار صنایع کوچک باشند و در تمام عرصه ها از این صنایع دفاع خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، صادق نجفی در همایش توانمندی‌های صنایع کوچک که با حضور رییس مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است، با بیان اینکه بیش از نود درصد صنایع کشور در قالب ٨١ هزار واحد صنعتی دارای پروانه از وزارت صمت مربوط به صنایع کوچک است، گفت: ١٤٠٠ واحد از صنایع کوچک هم اکنون در این نمایشگاه حضور دارند و در مقابل آنهایی که پمپاژ ناامیدی به اقتصاد و تولید می‌کنند، ایستاده‌اند و اجازه نمی‌دهند که پاسخ بگیرند.

وی افزود: بر اساس سیاست‌های رئیس جمهور و وزیر صمت تا پای جان در خدمت صنایع هستیم و با دستور وزیر قرار است که در کنار صنایع کوچک باشند و در تمام عرصه ها از این صنایع دفاع خواهیم کرد.

معاون وزیر صنعت با بیان اینکه ده درصد از صنایع کوچک را صادراتی خواهیم کرد، گفت: لایحه حمایت از شرکت‌های مدیریت صادراتی را وزیر صنعت به زودی به دولت ارایه خواهد کرد و پس از طی مراحل قانونی به مجلس ارایه می‌شود.

وی افزود: بسته حمایت از صنایع کوچک به وزارت صمت ارایه شده و برای تصویب به دولت خواهد رفت. پس ما در این میان حامی صنایع کوچک و متوسط خواهیم بود.

 

رئیس جمهور صنایع کوچک صنعت معاون وزیر سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر