کد خبر: 655542 A

عضو هیات مدیره بانک:

عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در بازدید از شعب و دوایر ستادی استان قزوین بیان داشت: این بانک پیشتاز عرصه شفافیت در شبکه بانکی کشور می باشد و در دوسال گذشته اولین بانکی است که مجموع عمومی عادی خود را بدون هیچ بندی برگزار می نماید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، عیسی امامی عضو هئیت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران طی سفری به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی منابع، مصارف و مطالبات بانکی، از دوایر ستادی و شعب استان قزوین بازدید کرد.

ارزیابی آمار عملکرد شعب استان در حوزه جذب منابع و بازاریابی، کنترل بهینه مصارف، بررسی پتانسیل های موجود در هر شعبه و ارزیابی عملکرد استان در اجرای طرح های مختلف از اهداف این بازدید ها بود.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور در تمامی شعب استان و گفتگوی نزدیک با همکاران شعبه به بررسی عملکرد آنان پرداخت و راهکارهای لازم برای حرکت پرشتاب تر در مسیر دستیابی به اهداف عالیه بانک را اظهارداشت.

وی آشنایی با پتانسیل های منطقه تحت پوشش هر شعبه، تسلط کامل بر آمارها و ارقام مرتبط با نظام بانکی و استفاده از اساتید، کارشناسان و متخصصان حوزه بانکی را راهگشای رسیدن به اهداف برشمرد و گفت: کارکنان باید در ارزیابی شبکه بانکی کشور دیدگاه روشن و شفافی را عرضه نمایند.

شایان ذکر است، در این بازدیدها حسن میرزا عبدالهی ها مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان قزوین نیز حضور داشت.

استان قزوین روابط عمومی قرض الحسنه بانک قرض الحسنه مهر ایران نظام بانکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر