کد خبر: 655521 A

مدیر امور استان های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران مطرح کرد:

نجدی، مدیر امور استان های بانک قرض الحسنه مهر ایران در نشست هم اندیشی با کارکنان مدیریت شعب استان مازندران، با اشاره به وضعیت دستگاه های کارت خوان، بیان داشت: روسا وکارکنان شعب باید نسبت وضعیت کارکرد دستگاه های خودپرداز و کارت خوان های فروشگاهی ارائه شده آگاهی داشته باشند و با مدیریت مناسب دستگاه های کم کارکرد را تعدیل کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، وی با بیان اینکه دستگاه های کارت خوان باید در واحدهای صنفی سودده توزیع شود، خطاب به روسای شعبه بانک حاضر در جلسه اظهار داشت: پوزهایی که زیان ده هستند را پس بگیرید و به بنگاه های سودده واگذار کنید.

نجدی به طرح های تسهیلاتی بانک اشاره کرد و گفت: تمامی طرح ها، دستور العمل ها و بخشنامه ها باید توسط روسای شعب مطالعه شود تا بتوانند برای مشتریان به طور کامل توضیح دهند.

وی طرح های بانک قرض الحسنه مهرایران را دارای جذابیت دانست و تصریح کرد: طرح همیاران مهر یکی از طرح های خوب بانک است که تبلیغ آن باید در تمامی شعب صورت گیرد.

مدیر امور استان های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با تاکید بر رشد منابع، بیان داشت: نسبت مطالبات شعب بانک در مازندران ۱.۳ است که باید به یک درصد برسد.

استان مازندران ایران روابط عمومی قرض الحسنه بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر