کد خبر: 655189 A

معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس:

معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس از خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای کمک به بانوان سرپرست خانوار تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این نشست مختاری مدیر شعب استان فارس ضمن ارائه گزارش در خصوص عملکرد بانک در حوزه‌های مختلف گفت: تمام فعالیت های بانک قرض الحسنه مهر ایران با نیت کمک به نیازمندان و افراد بی بضاعت برنامه ریزی و طرح‌های بانک نیز در راستای برقراری عدالت اجتماعی طراحی شده؛ لذا حمایت مسئولین و دستگاه‌های اجرایی از این بانک موجب تقویت توان بانک در پرداخت تسهیلات و حمایت از نیازمندان خواهد شد.

در ادامه رحمانی، معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد بانک در استان فارس به ویژه در زمینه پرداخت تسهیلات به بانوان سرپرست خانوار گفت: همه مسئولین و مدیران استانداری بر این باورند که حمایت از بانک قرض الحسنه مهر ایران، حمایت از مستضعفین است و امیدواریم با همکاری‌های متقابل هم تمامی کارکنان استانداری و هم مردم بتوانند از خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران بیش از پیش بهره مند شوند.

شایان ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس تاکنون ۱۵۱۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه به بانوان سرپرست خانوار سراسر استان پرداخت نموده است.

استان فارس روابط عمومی تسهیلات قرض الحسنه بانک قرض الحسنه مهر ایران برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر