کد خبر: 655185 A

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای توسعه بانکداری مدرن و استقبال گسترده مشتریان، نرم افزار موبایل بانک خود را بر بستر وب نیز راه اندازی کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، باهمت و تلاش کارکنان اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات، نرم‌افزار موبایل وبِ بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تهیه و پس از تست های مختلف فنی برای استفاده عموم مشتریان مورد بهره برداری قرار گرفت.

مشتریان می توانند برای ورود به این نرم‌افزار از طریق مرورگر اینترنتی به آدرس https://hamrahbank.qmb.ir/mobileweb/  مراجعه نمایند و با برخورداری از نام کاربری و رمز عبور همراه بانک و به روش احراز هویت اولیه بر مبنای شماره موبایل از مزایای ایجاد شده بهره مند شوند.

ازجمله محاسن استفاده از موبایل وب، می‌توان به عدم وابستگی به نوع سیستم‌عامل کاربر (اندروید، iOS ، ویندوز)، استفاده از نرم‌افزار بدون نیاز به نصب و به‌روزرسانی نرم‌افزار از سمت سرور اشاره کرد.

خاطرنشان می‌سازد، تکمیل و افزودن سرویس‌های جدید به این نرم‌افزار در برنامه کاری این اداره کل قرار دارد و در آینده نزدیک نسخه‌های جدید نرم‌افزار موبایل وب انتشار خواهد یافت.

 

ایران قرض الحسنه موبایل نرم افزار بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر