کد خبر: 654969 A

رئیس سازمان دامپزشکی کشور تصریح کرد: دستگاه حاکمیتی به تنهایی در نظارت موفق نخواهد بود و به کمک تولیدکنندگان و خودکنترلی آنها نیاز داریم 70 درصد تولید و فرآورده‌های خام دامی در گرو خوراک دام، طیور و آبزیان است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، علیرضا رفیعی‌پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور در همایش خوراک دام فیداکسپو در جمع مسئولان و تولیدکنندگان خوراک دام اظهار کرد: نمایشگاه‌هایی مانند فیداکسپو برای تبادل دانش بومی و مباحث علمی است اطلاعات ذخیره تولید با ارتباط فیزیکی و زبانی در چنین نمایشگاه‌هایی تبادل می‌شود ما باید اثربخشی این دست نمایشگاه‌ها را ببینیم که به آینده حوزه تولید کمک خواهد کرد.

وی افزود: ما به دنبال یک هدف هستیم که برای رسیدن به آن نیازمند نمایشگاه‌های تخصصی هستیم.

رفیعی‌پور در رابطه با حوزه بهداشت خاطرنشان کرد: در حوزه بهداشتی که ما مسئول آن هستیم بدون کمک تولید موفق نخواهیم بود مدیریت بهداشتی صرفا بدون کمک مدیریت تولید نمی‌تواند موفق عمل کند.

وی افزود: ما در حوزه جهانی مشکلی به نام مقاومت آنتی‌بیوتیکی داریم که برای جامعه هدف مخاطره ‌آمیز است ما به دنبال آن هستیم که تولید از حالت سنتی به حالت صنعتی برسد تا در حوزه بهداشت دچار مشکل نشویم.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور تصریح کرد: دستگاه حاکمیتی به تنهایی در نظارت موفق نخواهد بود و به کمک تولیدکنندگان و خودکنترلی آنها نیاز داریم 70 درصد تولید و فرآورده‌های خام دامی در گرو خوراک دام، طیور و آبزیان است. این خوراک به دو دلیل به ما کمک خواهد کرد یکی کاهش ضریب تولید و دیگری کاهش ضایعات کشاورزی است.

جامعه خوراک کشاورزی تولید سازمان دامپزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر