کد خبر: 651425 A

نماینده مردم لنگرود در مجلس در گفت‌وگو با ایلنا:

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: هجوم برخی مردم به جایگاه‌های عرضه سوخت مربوط به جوی است که طی چند روز اخیر در فضای مجازی بوجود آمده که واقعیت ندارد.

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با تاکید بر اینکه در استان گیلان هیچ کمبود بنزینی نداریم، گفت: هجوم برخی مردم به جایگاه‌های عرضه سوخت مربوط به جوی است که طی چند روز اخیر در فضای مجازی بوجود آمده که واقعیت ندارد.

وی افزود: حتی در ایام نوروز که چند برابر ظرفیت مسافر وارد استان گیلان می‌شود هیچ مشکلی بابت تامین بنزین بوجود نمی‌آید، اکنون نیز نگرانی‌ها بیهوده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به طور متوسط روزانه حدود 3 میلیون لیتر بنزین در استان توزیع می‌شود که به خاطر شایعات اخیر تا ساعت 9 شب گذشته این میزان به 4 میلیون و 200 هزار لیتر و تا صبح به حدود 5 میلیون لیتر رسید.

وی خاطرنشان کرد: اکنون در استان گیلان به لحاظ عرضه و همچنین بابت زمان عرضه سوخت مشکلی وجود ندارد و تمامی جایگاه‌ها سوخت را به موقع دریافت و توزیع می‌کنند.

لاهوتی همچنین برخی شایعات مبنی بر کاهش واردات و یا اعتصاب کامیونداران و عدم سوخت‌رسانی با تانکرها را نیز منتفی دانست.

وی یادآور شد: کیفیت بنزین هم عوض نشده و مثل قبل است و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، در استان گیلان 120 جایگاه و 114 تانکر سوخت‌رسان که بر اساس نرم استاندارد کار ارسال سوخت را انجام می‌دهند با هجوم مردم طی چند روز اخیر برخی جایگاه‌ها با مشکل تامین مواجه شده بودند که اکنون وضعیت عادی شده است.

 

 

استان گیلان ایام نوروز بنزین فضای مجازی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر