کد خبر: 646048 A

جهرودی در شیراز:

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا معتقد است بحث تحریم‌ها علیه ایران یک جک بیشتر نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قاسم جهرودی در مراسم رونمایی از خودروی جدید سایپا اظهار داشت: برای معرفی این محصول از این جهت شیراز را انتخاب کردیم چون این شهر مهد تمدن ایرانی است و امیدواریم این خودرو بتواند بازارهای صادراتی خوبی را داشته باشید.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: با رونمایی از خودروی ایرانی امروز ثابت کردیم بحث تحریم دولت‌های متخاصم یک جک بیشتر نیست. این ماحصل باور ایرانی است. بچه‌ها و جوانان شما امروز تلاش کردند این محصول معرفی شود. هر چند هنوز راه زیادی تا تولید آن داریم و فقط امروز آن را معرفی می‌کنیم.

در ادامه این مراسم توانا استاندار فارس نیز گفت: ما سابقه خوب و طولانی در صنعت خودرو داریم و گزارشی که امروز درباره توانایی و بومی‌سازی در حوزه خودرو داریم جای امیدواری است.

وی ادامه داد: مردم از صنعت خودرو انتظار دارند مطابق روند دنیا خودروهای داخلی ما سال به سال نوآوری داشته باشد. مردم باید لذت‌بخشی را در خودروی داخلی ببینند. دوم بحث استاندارد و کیفیت‌سازی در خودرو مهمترین درخواست مردم است. در خودرویی که امروز معرفی می‌شود این مسائل رعایت شده است.

استاندار فارس با اشاره به مورد سوم گفت: سوم اینکه به قول و وعده‌هایی که به مردم می‌دهیم وفادار باشیم. متاسفانه این مسئله نمود بیشتری در سایر امور دارد. دنیا امروز براساس مشتری‌مداری حرکت می‌کند. توصیه بزرگان ما و دلسوزان ما حمایت و تبلیغ صنعت ملی و تولید داخلی است که اگر می‌خواهیم در این امر پیروز شویم باید این مولفه‌ها را رعایت کنیم.

نمایشگاه خودرو شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر