کد خبر: 646030 A

تولیدکنندگان و صنعتگران حوزه متالورژی، فولاد، ریخته‌گری و تجهیزات و ماشین‌آلات وابسته به این صنعت، از 16 تا 19 مردادماه با حضور در دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته؛ نوین‌ترین تولیدات و خدمات خود را به نمایش می‌گذارند.

به گزارش ایلنا، در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار خواهد شد، بیش از 120 شرکت داخلی و خارجی و نمایندگی های خارجی حضور و مشارکت دارند.

در این نمایشگاه جدیدترین و نوین‌ترین فناوری‌های روز و پیشرفته حوزه‌ها و بخش‌های مختلف صنعت فولاد، صنعت متالورژی،‌ صنعت ریخته‌گری، آهنی و غیر آهنی، صنایع مربوط به معدن، تهیه و توزیع مواد اولیه و روش‌های تولید،‌ تکمیل و تحویل محصولات مرتبط با این صنایع و همچنین طرح‌های متنوع مربوط به ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها صنعت فولاد و صنایع وابسته به آن ارائه خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین آلات و صنایع وابسته گفت: در این نمایشگاه شرکت‌های بزرگ کشور از جمله فولاد مبارکه اصفهان با شرکت‌ها و پیمانکاران تابعه و ذوب آهن اصفهان با شرکت‌ها و پیمانکاران تابعه حضور دارند.

محمود بندرچی افزود: کنار شرکت‌های ایرانی، شرکت‌های خارجی از کشورهای ترکیه، هند، چین به صورت مستقیم و نمایندگی‌های خارجی از کشورهای ترکیه، چین، آلمان، ایتالیا، هند، بلژیک در نمایشگاه حضور داشته و صنایع خود را با هدف انتقال تکنولوژی عرضه می‌کنند.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم این نمایشگاه محلی برای تبادل اطلاعات و امضای تفاهم نامه‌های تجاری