کد خبر: 644933 A

روز دوم مرداد ماه انجام می‌گیرد؛

سازمان خصوصی سازی تعداد یک میلیارد و ۷۱۸میلیون و ۱۶۲ هزار و ۴۰۰سهم شرکت لوله گستر اسفراین (۱۰۰ درصد سهام) را روز دوم مرداد ماه واگذار می‌کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، این میزان سهام به ارزش پایه هر سهم ۹۰۱ریال و ارزش کل پایه یک هزار و ۶۲۹ میلیارد و ۵۴۱ میلیون و ۳۹۲ هزار ریال، به صورت ۱۰درصد نقد و بقیه اقساط ۸ساله از طریق مزایده واگذار خواهد شد.

مبلغ سپرده شرکت در مزایده ۱۰۰ درصد سهام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین نیز ۴۸ میلیارد و ۸۸۶میلیون و ۲۴۱ هزار و ۷۶۰ ریال تعیین شده است.

بر اساس این گزارش ؛ شرکت لوله گستر اسفراین یکی از شرکت‌های تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) که به عنوان تنها تولیدکننده لوله‌های فولادی بدون درز شامل لوله‌های جداری_مغزی مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان بزرگترین تأمین کننده مواد اولیه مورد نیاز احداث شده است.

این شرکت دارای پنج خط تولیدی شامل خط نورد_خط عملیات حرارتی_خط تکمیلی کیسینگ_خط تکمیلی تیوبینگ_خط کوپلینگ(اتصالات) بوده و با ۶۴۲ نفر پرسنل در حال تولید و عرضه محصولات خود (از سایز ۹.۱ تا ۱۶ اینچ) به بازار مصرف است.

 

 

 

 

پوشش خصوصی سازی دولت سرمایه سهام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر