کد خبر: 643953 A

فدراسیون جهانی بورسها ‌اعلام کرد؛

بورسها و سامانه‌های پس از معامله، علاوه بر کمک به رشد اقتصادی و سهولت دسترسی صاحبان سرمایه به این بازار برای تامین نیاز ناشران بورسی، تلاش کرده اند تا به تقویت پایداری و توجه به الزامات شفافیت به افزایش سلامت بازارها کمک کنند.

به گزارش ایلنا، فدراسیون جهانی بورسها اخیرا با همکاری مؤسسه تحقیقاتی الیور وایمن گزارشی با عنوان "زیرساختها و سلامت بازار؛ حرکت پس از بحران و دورنمای آینده" منتشر کرده است.

31 ماه مه 2018، فدراسیون جهانی بورس ها همزمان با نشست کمیته کاری پانلی اختصاصی برای نمایندگان طرف تقاضا، قانونگذاران و فعالان رسانه‌ای برگزار کرد تا نقش مهم اعضای WFE در حفظ سلامت بازار برای ذینفعان تبیین شود.

در این گزارش تحولات نقش نظارت بر زیرساختهای بازار، روندهای جاری در بازارهای مالی و تغییرات مرتبط با محیط کسب و کار، دورنمای نقش آتی و قابلیت‌های زیرساخت‌های بازار جهت کسب اطمینان از سلامت بازار بررسی شده است.

به عقیده نگارندگان گزارش، بورسها و سامانه‌های پس از معامله، علاوه بر کمک به رشد اقتصادی و سهولت دسترسی صاحبان سرمایه به این بازار برای تامین نیاز ناشران بورسی، تلاش کرده اند تا به تقویت پایداری و توجه به الزامات شفافیت به افزایش سلامت بازارها کمک کنند.

 

اقتصاد رشد رشد اقتصادی سرمایه سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر