کد خبر: 640135 A

امروز انجام شد؛

هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب‌‌‌‌بازی امروز با حضور مقامات سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، رئیس شورای ملی اسباب‌‌‌بازی کشور، برخی از اعضای شورای شهر و مشارکت ده‌‌‌ها شرکت داخلی در سالن حجاب مرکز آفرینش‌‌‌‌‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش ایلنا، شهروندان و خانواده‌‌‌‌‌‌ها می‌‌‌‌توانند از امروز تا ۱۵ تیرماه از این نمایشگاه دیدن کرده و با بازی‌‌‌ها و جدیدترین اسباب بازی‌‌‌های تولیدی مناطق مختلف ایران آشنا شوند.

هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب‌‌‌بازی با رویکرد ملی برپا شده و شامل بازی و اسباب‌‌‌بازی ایرانی، اسلامی و صدها نوع بازی‌‌‌‌های مختلف فکری و همچنین بازی‌‌‌های بومی است.

معرفی اسباب‌‌‌بازی‌‌‌‌های موثر در رشد جسمی و ذهنی کودکان، آشنایی تولیدکنندگان با نیازهای این قشر، ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان داخلی و ترویج مبانی اصولی ارتباط آگاهانه، یکپارچه‌‌‌‌سازی فعالیت‌‌‌های حوزه اسباب‌‌‌بازی، ایجاد فرهنگ انتخاب درست اسباب‌‌‌بازی، ایجاد فضای فرهنگی و توسعه سرگرمی و اسباب‌‌‌بازی مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است. 

در این نمایشگاه که با رویکرد تولیدات ملی و حمایت از صنعت اسباب‌‌‌‌بازی داخلی برگزار شده، شرکت‌‌‌های تولیدکننده داخلی صدها مدل از انواع اسباب‌‌‌بازی‌‌‌‌های الکتریکی، ربات‌‌‌ها، انواع چرتکه، پازل، بازی‌‌‌های رنگ‌‌‌شناسی، خمیربازی و بازی‌‌‌های کمک آموزشی را در معرض دید علاقه‌مندان به ویژه کودکان و نوجوانان قرار داده‌‌‌اند.

در هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب‌‌‌بازی،‌ اسباب‌‌‌بازی و تولیداتی که با تایید شورای نظارت بر اسباب‌‌‌بازی کشور برپا شده، صرفا اسباب‌‌بازی و تولیداتی که متناسب با فرهنگ ایرانی، اسلامی طراحی و تولیدشده و برای رشد و شکوفایی کودکان مفید است، عرضه شده است.

یکی از اتفاقات خوب این نمایشگاه ارائه مشاوره به خانواده‌‌‌ها جهت انتخاب اسباب‌‌‌بازی مناسب، برگزاری کارگاه‌‌‌های رنگ‌‌‌‌شناسی، کارگاه اسباب‌‌‌بازی و حضور شرکت‌‌‌های دانش‌‌‌‌‌بنیان و اجرای برنامه‌‌‌های متنوعی برای کودکان و خانواده‌‌‌ها است. 

هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب‌‌‌‌بازی از امروز تا ۱۵ تیرماه هر روز از ساعت ۹ صبح الی ۲۰ (۸ شب) در محل سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آماده بازدید علاقه‌مندان است.

اسباب بازی کانون فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر