کد خبر: 639636 A

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران از 19 تا 22 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و در آن صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی حوزه کاشی و سرامیک از ایران و دیگر کشورهای جهان گردهم می آیند و ضمن ارائه توانمندی و تولیدات خود، با پیشرفت های روز این صنعت نیز آشنا خواهند شد.

به گزارش‌ایلنا،‌ بهنام‌عزیززاده‌رئیس‌ستاد اجرایی این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه امسال با محوریت حمایت از کالای ایرانی برگزار می‌شود و بر این اساس‌تلاش کردیم شرکت های داخلی نسبت به سال های گذشته حضور مؤثرتری در نمایشگاه داشته باشند.

وی اضافه کرد: امسال در بیست و پنجمین نمایشگاه ‌بین‌المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران شاهد حضور و مشارکت قریب به 200 شرکت داخلی و خارجی خواهیم بود.

عزیز زاده اضافه کرد: این نمایشگاه در فضایی به مساحت حدود 30 هزار متر مربع، در 7 گروه کالایی؛ کاشی و سرامیک، ماشین آلات و تجهیزات، چینی بهداشتی، رنگ و لعاب، مواد اولیه، پخت سوم و شیرآلات، سرویس های بهداشتی، شرکتهای بازرگانی پخش کاشی و نشریات مرتبط و در 12 سالن نمایشگاهی محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی کاشی و سرامیک تهران بزرگترین نمایشگاه کاشی و سرامیک کشور است،گفت: بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران فرصت مغتنمی است تا تجار، انبوه سازان، طراحان، مهندسان، معماران وکاربران و همچنین دانشجویان رشته سرامیک بتوانند با طرح های جدید و آخرین دستآوردهای تولید کاشی و سرامیک و آشنا شوند.

وی به مسائل مرتبط به صنعت کاشی و سرامیک اشاره کرد و گفت: هر چند صنعت کاشی و سرامیک کشورمان طی سالهای اخیر دچار مسائل و مشکلات شدیدی شد اما ایران همچنان جزء چند کشور اصلی تولید کننده و صادرکننده بزرگ کاشی و سرامیک جهان است.

شناسایی بازارهای جدید صادراتی، افزایش صادرات، معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل این بخش صنعتی کشور، برنامه‌ریزی برای حل مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود این صنعت، ایجاد بسترهای مناسب برای سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی، ایجاد زمینه اشتغال و کارآفرینی، آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوری‌ها‌و‌ظرفیت‌های موجود، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقاء کیفیت تولید و ایجاد ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از 19 تا 22 تیرماه هر روز از ساعت 10 صبح تا 18 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 

ایران صنعت کشورهای جهان پنجمین نمایشگاه کاشی و سرامیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر