کد خبر: 639615 A

خبرهای خوش کرمان موتور در روز صنعت و معدن؛

شرکت کرمان موتور در راستای توسعه فعالیت های خود تصمیم دارد محصول جدید جک S۷ با پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو و با سیستم پاشش مستقیم را در پاییز امسال رونمایی کند.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت کرمان موتور و همزمان با روز ملی صنعت و معدن اعلام شد که معرفی شاسی بلند جذاب جک اس۷ به عنوان جدیدترین محصول جی.ای.سی در ایران براساس توسعه همکاری های JAC چین و کرمان موتور صورت خواهد گرفت.

این گزارش می افزاید: کرمان موتور در سال جاری برای تولید ۶۰ هزار خودرو سواری برنامه ریزی کرده است که ۷۰ درصد آن شامل تولید محصولات جک خواهد بود.

محصولات جک پرقدرت و محبوب در بازار

خودروهای «جی۴» شهریورماه تحویل و روانه بازار می شود

همچنین به دنبال پیش فروش خودروهای جک جی۴ و استقبال مشتریان از این محصول تازه وارد جک، تحویل خودروهای جک جی۴ پیش فروش شده طبق زمان بندی اعلام شده و از شهریورماه امسال به مشتریان تحویل داده می شود.

افزایش ظرفیت تولید شاسی بلند محبوب«جک اس۵»

این گزارش می افزاید که با توجه به استقبال بی نظیر مردم از محصول جک اس ۵ و در نتیجه تکمیل ظرفیت فروش این شاسی بلند تا پایان سال، برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت تولید محصول جک اس ۵ در راستای سیاست های مشتری مداری و توجه به نیازهای بازار صورت خواهد گرفت.

روابط عمومی شرکت کرمان موتور در پایان اظهار امیدواری کرد تا در سال جاری بتوانیم همچون گذشته با تولید و عرضه محصولات مورد نیاز مردم و بازار، هم در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان و هم توسعه صنعتی کشور گام های هدفمند و استوار برداریم.

 

 

ایران خودرو صنعت و معدن برنامه ریزی افزایش ظرفیت تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر