کد خبر: 638960 A

ذوب آهن اصفهان که 24 خردادماه سال جاری ، اولین محموله ریل را به راه آهن جمهوری اسلامی تحویل داد و به جرگه معدود شرکت های تولید کننده این کالای استراتژیک در جهان پیوست ، برای معرفی کامل تر این محصول در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ، صنایع ، تجهیزات و خدمات وابسته حضوری فعال داشت .

به گزارش ایلنا، در این نمایشگاه که از 29 خرداد الی 1تیر ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار شد ، ذوب آهن به عنوان اولین و بزرگترین مجتمع فولادی تولید کننده ریل در خاورمیانه با برپایی غرفه ای در سالن شماره 7 ، پذیرای بازدید کنندگان بود .

 مسئولین وکارشناسان مرتبط این شرکت از حوزه های فروش و بازاریابی ، امور فنی بهره برداری،کیفیت و روابط عمومی پاسخگوی بازدید کنندگان و کارشناسان داخلی و خارجی در خصوص آخرین دستاوردها  و محصولات این مجتمع عظیم صنعتی به ویژه محصول استراتژیک ریل بودند .

سعید محمدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران یکی از میهمانان ویژه غرفه ذوب آهن اصهفان بود که با توضیحات کارشناسان این شرکت ، در جریان روند تولید ریل ملی و ویژگیهای اختصاصی این محصول قرار گرفت .

شایان ذکر است این نمایشگاه 29 خرداد ماه با حضور وزیر راه و شهرسازی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر دفاع، معاون فناوری رییس جمهور و تعدادی دیگر از مقامات آغاز به کار کرد.

دراین نمایشگاه بین المللی صدها شرکت داخلی و خارجی از کشورهای سوئد ، سویس ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، بلژیک ، ترکیه، هند ، روسیه ، چین و اسپانیا ، جدیدترین پیشرفت های خود در مهندسی راه آهن و صنعت حمل و نقل ریلی در حوزه های تولید ریل و انوع واگن را در معرض نمایش و دید مخاطبین قرار دادند.

اصفهان جمهوری اسلامی حمل و نقل راه آهن نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر