کد خبر: 638139 A

رئیس پلیس تهران بزرگ:

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: برخی افراد کالا را با قیمت ارز دولتی وارد کرده، اما احتکار کرده و به بازار عرضه نکرده اند، تا قیمت آن گرانتر شود، پلیس قطعا با این افراد برخورد خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی، در حاشیه اجرای طرح دستگیری سارقان در جمع خبرنگاران با اشاره به افرادی که ارز را به قیمت دولتی دریافت و از کشور خارج و کالایی وارد نکرده یا کالا وارد کرده‌اند و به قیمت ارز آزاد در بازار به فروش رسانده‌اند، گفت: سازمان تعزیرات حکومتی قرار است، اسامی این شرکت‌ها را به ما اعلام کند و ما قطعا با این شرکت‌ها برخورد می‌کنیم.

وی ادامه داد: برخی از این افراد نیز کالا را با قیمت ارز دولتی وارد کرده، اما احتکار کرده و به بازار عرضه نکرده اند، تا قیمت آن گرانتر شود پلیس قطعا با این افراد نیز برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که آیا در شب‌هایی که پس از پایان مسابقه فوتبال مردم برای شادمان به خیابان می‌آمدند برخوردی صورت گرفته است یا خیر؟ گفت: شب‌هایی که پس از بازی‌های بسیار غیرتمندانه و مردانه فوتبالیست‌ها مردم به خیابان آمدند، رفتار خارج از عرفی نشان نداده و رفتارهای آنها غیرمتعارف نبوده و خوشبختانه هیچ درگیری بین پلیس و مردم ایجاد نشده است.

وی افزود: پلیس زمانی که می‌بیند مردم از موفقیت جوانانشان خوشحال هستند، در کنار آنها بوده و از این بابت خوشحال است. همانطور که گفتم نیروهای پلیس تا ساعت 4 یا 5 صبح در خیابان‌ها کنار مردم بود و هیچ نوع درگیری بین مردم و پلیس صحت ندارد.

تعزیرات رئیس پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر