کد خبر: 637228 A

مسئول هیات‌امنای مرکزی بازار تهران خبر داد؛

مسئول هیات‌امنای مرکزی بازار تهران با اشاره به التهابات بازار به علت رکود و تغییرات ارزی از پایان نسبی این التهابات خبر داد و گفت: در این زمینه جلسه‌ای در فرمانداری تهران با حضور رئیس اتاق اصناف برای حل مشکل کسبه برگزار شده است.

عبدالله اسفندیاری مسئول هیات‌امنای مرکزی بازار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به التهابات امروز در بازار بزرگ گفت: در حال حاضر بازار به صورت کامل تعطیل نشده است اما بخش عمده آن تعطیل شده و نیروی انتظامی اوضاع را تحت کنترل دارد و جمعیت متفرق شده است.

وی با بیان اینکه التهاب هنوز به پایان نرسیده است، گفت: اعتراضات امروز صبح از ساعت 10 آغاز شد و جمعیت از بازار کوچک تا بازار کیلویی، پارچه‌فروشی حرکت کردند و در بازار مولوی متوقف شدند.

مسئول هیات‌امنای مرکزی بازار تهران در خصوص مطالبات کسبه افزود: مطالبه کسبه بحث رکود بازار، تغییرات ارز، گمرکات و قوانین جدید مبنی بر محدودیت واردات بوده و در حال حاضر وزرا و مسوولان در این خصوص در حال تصمیم گیری هستند.

اسفندیاری با بیان اینکه کسبه فقط به دنبال برآوردن خواسته‌هایشان در چارچوب نظام هستند، افزود: در حال حاضر جلسه‌ای در فرمانداری با حضور آقای فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران برگزار شد و بی‌تردید ایشان با وزرا در تماس هستند.

وی خاطرنشان کرد: با تعامل و صبر و خویشتن‌داری و آرامش کسبه می‌توانیم مشکلات را حل کنیم.

التهابات بازار بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر