کد خبر: 628274 A

مدیریت یکپارچگی دارایی روش مورد استفاده شرکت‌های نفتی پیش رو در دنیا به منظور اطمینان از تولید پایدار، ایمن، پربازده و با حفظ محیط زیست است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، محمد راعی در نشست خبری اولین کنفرانس بین المللی مدیریت یکپارچگی دارایی‌ها در نفت و گاز (ساحل و فراساحل) اظهار داشت: مدیریت یکپارچگی دارایی روش مورد استفاده شرکت‌های نفتی پیش رو در دنیا به منظور اطمینان از تولید پایدار، ایمن، پربازده و با حفظ محیط زیست است. با استفاده از این روش توقف بدون برنامه در تولید به حداقل می‌رسد و از دارایی مخزن، چاه‌ها و تاسیسات صنعت نفت بهتر صیانت می‌شود.

 دبیر کنفرانس با اشاره به اهداف کنفرانس تصریح کرد: بسترسازی برای تهیه نقشه راه پیاده‌سازی سیستم مدیریت یکپارچگی دارایی در صنعت نفت و گاز کشور، کمک به همسو کردن تمام توانمندی‌های داخلی و خارجی برای ارتقای صیانت از سرمایه ملی در صنعت نفت، شناسایی بهترین تجربیات و مرز دانش و فناوری در این زمینه، فراهم کردن زمینه شناسایی شرکت های برتر، پیشنهاد روش سازماندهی مدیریت دارایی در لایه‌های مهندسی، خدماتی، تامین کالا و اجرا و ارائه روش‌های سازماندهی و مدیریت تعمیرات پیشگیرانه از جمله اهداف کنفرانس است.

این کنفرانس چهار و پنجم تیرماه با حضور برخی مقامات نفتی ایران از جمله معاون وزیر نفت، مدیران شرکت‌ها و 12 سخنران از کشورهای  انگلستان، آفریقای جنوبی، فرانسه، هلند، کانادا و مالزی برگزار می‌شود.

 

سرمایه صنعت نفت نفت نفت و گاز حفظ محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر