کد خبر: 627255 A

​بانک صادرات ایران با هدف جلب مشارکتهای مردمی در امور فرهنگی و استفاده از ظرفیت نیرو‌های مستعد، طرح «باشگاه سفیران بانک صادرات ایران» را با در نظر گرفتن مشوق‌هایی، طی ماه‌های سال برگزار می کند. از این رو مشتریان و عموم هموطنان گرامی می‌توانند در ماه مبارک رمضان با ارسال فیلمی یک دقیقه‌ای از فعالیتهای فرهنگی، در باشگاه «سفیران بانک صادرات ایران» عضو شده و از جوایز ارزنده آن بهره‌مند شوند.

به گزارش ایلنا، فعالان عرصه‌های هنری و فرهنگی با مشارکت در این طرح به عنوان «سفیران فرهنگی» در ماه مبارک رمضان در «باشگاه سفیران بانک صادرات ایران» به عضویت در می‌آیند و از بهترین تلاشهای صورت گرفته در پایان ماه، تقدیر می‌شود.

بنابراین گزارش، مشارکت‌کنندگان در این طرح همزمان با ماه مبارک رمضان، می‌توانند با فیلمبرداری یک دقیقه ای از هر رویداد فرهنگی و ارسال از طریق پیام رسانهای داخلی این بانک به عضویت «باشگاه سفیران بانک صادرات ایران» درآیند.

طرح های در نظر گرفته شده در این باشگاه، هر ماه با موضوعات فرهنگی، اجتماعی و مناسبتی خاص معرفی می شود و سفیران این باشگاه در هر ماه، در فعالیت ویژه ای شرکت و از جوایز ارزنده آن در پایان هر ماه برخوردار خواهند شد.

هموطنان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ارسال آثار خود به نشانی بانک صادرات ایران: bank_saderat_ir@ در پیام رسان های داخلی (گپ، سروش، آی گپ، بیسفون و ایتا) مراجعه کنند.

 

استفاده از ظرفیت ایران دوربین فعالیت های فرهنگی ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر