کد خبر: 624814 A

رئیس اتحادیه کبابی و حلیم در گفت‌وگو با ایلنا:

رئیس اتحادیه کبابی و حلیم گفت: واحدهای صنفی ما موظف هستند که امسال هم با قیمت سال گذشته آش و حلیم را در شب‌های ماه رمضان عرضه کنند.

حسین محمدی رئیس اتحادیه کبابی و حلیم در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص قیمت آش و حلیم در شب‌های ماه رمضان اظهار کرد:  قیمت هر کیلو حلیم با مخلفات ۱۵ هزار تومان و حلیم ساده ۱۴ هزار تومان است. آش شله قلمکار هم ۵۰۰۰تومان و آش رشته 7هزار تومان است.

وی با اشاره به لزوم خرید از واحدهای مجاز فروش آش و حلیم خاطرنشان کرد: با وجود خنک بودن هوا در ماه رمضان امسال مشکل گرما و تاخیر در ساعات را نداریم و عرضه آش و حلیم از بعدازظهر تا سحر در نمایندگی‌های صنف آش و حلیم، کبابی‌ها و غذاخوری‌های مجاز صورت خواهد گرفت اما برخی از افراد که از اطراف شهر به تهران می‌آیند به صورت غیر مجاز مبادرت به فروش آش و حلیم می‌کنند.

محمدی افزود: واحدهای صنفی ما با بنرهای متحدالشکل در سطح شهر هستند که مجوز وزارت صنعت و اتحادیه را دارند لذا ما از مردم می‌خواهیم تا از واحدهای مجاز خرید کنند.

رئیس اتحادیه کبابی و حلیم در رابطه با افزایش قیمت آش و حلیم نسبت به سال گذشته گفت: از آنجایی که قیمت اقلام مورد نیاز ما بالا نرفته است واحدهای صنفی ما موظف هستند که امسال هم با قیمت سال گذشته آش و حلیم را در شب‌های ماه رمضان عرضه کنند.                                        

افزایش قیمت صنعت ماه رمضان حلیم گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر