کد خبر: 619560 A

حضور تأمین سرمایه امین در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه امین معتقد است در دوران فعلی اقتصاد کشور، بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های بازار سرمایه می‌تواند رویکرد مناسبی برای حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی باشد.

به گزارش ایلنا، سعید بداغی با اشاره به حضور مرکز راهکارهای نیرو و انرژی امین به عنوان تنها نهاد مالی و مشاوره‌ای حاضر در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی اعلام کرد: در سال‌های اخیر، کسری بودجه دولت و مشکلات ریشه‌ای نظام بانکی باعث شده است افزایش سهم بازار سرمایه از تأمین مالی و تعمیق بازار بدهی، به‌منظور حل‌وفصل تنگنای اعتباری بنگاه‌ها، بیش‌از‌پیش، مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: مرکز راهکارهای نیرو و انرژی در تامین سرمایه امین با هدف ارائه راهکارهای مالی و مشاوره‌ای یکپارچه در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شرکت کرده و در صدد است تا به زودی با بزرگترین هلدینگ‌های انرژی کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره‌ و تأمین مالی تفاهم‌نامه‌هایی را منعقد کند.

سعید بداغی با اشاره به موفقیت‌های این شرکت در سال 96 اعلام کرد: تأمین سرمایه امین به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی موفق شد برای سومین بار رتبه نخست را در گروه واسطه‌گری‌های مالی به‌دست آورد. در کنار آن نیز بالاترین میزان انتشار و بازارگردانی اوراق بهادار برای تامین مالی شرکت‌ها و صنایع را نیز در سال 96 به خود اختصاص دهد که از این حیث باسابقه‌ترین و پرافتخارترین شرکت تأمین سرمایه ایران به‌شمار می‌رود.

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی طی روزهای 16 تا 19 اردیبهشت‌ماه جاری در محل دائمی نمایشگاهای بین‌المللی برگزار و مرکز راهکارهای نیرو و انرژی امین در سالن 14 و 15 ، غرفه 414 حاضر خواهد بود.

پالایش پتروشیمی سرمایه گاز نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر