کد خبر: 604750 A

بانک‌ها در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند؛

بانک‌ها و موسسات اعتباری در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند: علاوه بر ارائه خدمات الکترونیکی شبانه روزی در ایام نوروز پیش بینی های لازم برای فعال بودن خودپردازها و تأمین نقدینگی مورد نیاز صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا؛ بانک‌ها و موسسات اعتباری در بیانیه‌ای مشترک به مناسبت فرا رسیدن نوروز اعلام کردند: ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و بهار پرطراوت به استحضار هموطنان عزیز می رساند برای رفاه بیشتر هموطنان گرامی در ایام نوروز تمهیدات و برنامه‌های ویژه‌ای توسط بانک ها و موسسات اعتباری تنظیم شده است.

شعب بانک های دولتی، خصوصی و موسسات اعتباری در روزهای پایانی سال برای رفاه حال مراجعه کنندگان ساعت کار خود را به تناسب نیاز افزایش داده‌اند و آمادگی لازم برای ارائه خدمات متنوع به مشتریان گرامی را دارند.

علاوه بر ارائه خدمات الکترونیکی شبانه روزی پیش بینی های لازم برای فعال بودن خودپردازها و تأمین نقدینگی مورد نیاز در هماهنگی با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام گرفته است.

مراکز تماس بانک‌ها و موسسات اعتباری و شرکتهای پرداخت الکترونیک آماده راهنمایی در ساعات مختلف بوده و لذا از بابت خدمات بانکی مورد نیاز، هموطنان عزیز می‌توانند اطمینان داشته باشند.

 

 

ایام نوروز بانک مرکزی ساعت کار شبانه روزی نقدینگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر