کد خبر: 596653 A

رییس هیات عامل ایدرو در گردهمایی مدیران وزارت صنعت ، معدن و تجارت :

رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در گردهمایی روسای سازمان های صنعت ، معدن و تجارت و مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی با تشکر از برگزاری این نشست گفت : همه ما مجموعه ای به نام وزارت صنعت ، معدن و تجارت هستیم و هیچ تفاوتی میان ستاد و استان ها وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، منصور معظمی با اشاره به حضور دوساله خود در ایدرو تصریح کرد : در این مدت ، دیدگاه من هماهنگی و همکاری با استان ها بوده است .

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت به تدوین برنامه چهار ساله سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران – ایدرو افق ۱۴۰۰ – اشاره کرد و گفت : بر اساس این برنامه قرار است ۲۰۷ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در ۲۰ استان صورت پذیرد .

وی خاطرنشان کرد : مدیران صنایع و معادن استان ها باید در این زمینه به ما کمک و دیدگاه های خود را به ما اعلام کنند تا به یک جمع بندی خوب برای اجرا برسیم .

معظمی با بیان اینکه در بودجه سال ۱۳۹۷ برای صنعت کشور اتفاقات خوبی افتاده است ، گفت :ان شاالله سازمان های توسعه به خصوص ایدرو شرایط بهتری خواهند داشت و امیدواریم سازمان های توسعه ای بتوانند سه نقش اصلی خود – حمایت کننده ، توسعه دهنده و سرمایه گذار – را برای توسعه صنعت کشور در سال جدید بهتر اجرا کنند.

 

استان کشور ایران سرمایه گذاری وزارت صنعت معدن و تجارت سازمان گسترش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر