کد خبر: 561677 A

مدیرعامل شرکت ملی پست عنوان کرد:

معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: توسعه زیرساخت های فناوری و عمرانی، اولویت اصلی شرکت ملی پست است.

به گزارش ایلنا، حسین نعمتی، معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل شرکت ملی پست ایران گفت: خوشبختانه، شبکه پستی پس از سال ها، با تلاش همه کارکنان خدوم در مسیر درست قرار گرفته و با تغییر رویکرد و مشارکت در پروژه های کلان ملی، راه خود را بازیافته و با یاری خداوند و حمایت مهندس آذری جهرمی این حرکت تا دستیابی به نقطه مطلوب ادامه می یابد.

نعمتی اظهار کرد: : شرکت ملی پست بر اساس اساسنامه جدید، نقش و وظایف جدیدی را پذیرفته و با ورود اپراتورهای جدید پستی، این وظیفه سنگین تر از قبل شده است. البته همواره از وجود بخش خصوصی در ارائه خدمت به مردم استقبال می کنیم و همه تلاش خود را به کار می گیریم تا در کنار رقباء و استفاده از ظرفیت های طرفین خدمات با کیفیت ارائه دهیم.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  به تحقیق و پژوهش در زمینه سرویس های مورد نیاز مردم اشاره کرد و گفت: پست در دولت تدبیر و امید توانست با شناخت از موقعیت و توانمندی های بالقوه در جایگاه واقعی خود به خدمتگذاری به مردم پرداخته و براساس نیازسنجی های انجام شده، سرویس ها و خدمات جدید ارائه کند و این مسیر با تأکید ویژه بر رویکرد مشتری مداری ادامه می یابد.

وی توجه به زیرساخت های فناوری و عمرانی را یکی دیگر از اولویت های خود برشمرد و گفت: مشارکت در پروژه های کلان ملی و اقتصاد مقاومتی نیازمند برخورداری از زیرساخت های قوی و فناوری روز است که این مهم باید در اولویت سرمایه گذاری ها قرار گیرد و بر همین اساس نیز بودجه لازم برای آن در نظر گرفته شود.

مهندس نعمتی با اشاره به موقعیت کنونی شبکه پستی و نقش نیروی انسانی در پیشبرد برنامه های شرکت ملی پست  تصریح کرد: مطمئناً نیروی انسانی نقش اساسی در برنامه ریزی های کلان و دراز مدت شبکه دارد و توجه به افزایش دانش تخصصی کارکنان نسبت به موقعیت شغلی خود و ارتقاء سطح معیشت و انگیزه آنان که مورد تأکید مهندس آذری جهرمی است، از مهم ترین برنامه های مسئولان شبکه در این دوره است.

معاون وزیر در ادامه توسعه همکاری های بین المللی، استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها در بخش پست و ارائه سرویس های با ارزش افزوده و خدمات جدید را از دیگر مواردی برشمرد که در برنامه های آتی به آنها پرداخته می شود.

شایان ذکر است، معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت ملی پست، از سال 1381 تا کنون در سمت های اجرائی مختلف مانند معاون اداره کل پست استان قزوین، مدیرکل حراست و امنیت و همچنین عضو موظف هیئت مدیره بوده، طی سال های 1390 تا 93 نیز بر اساس سوابق ورزشی، عضو هیئت مدیره و نایب رئیس موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام به ایفای مسئولیت پرداخت.

وی در سال 1390 به عنوان سرپرست سازمان پست دولتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب و تا سال 1393 این مسئولیت را برعهده داشت.

پست معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شبکه پستی مدیر عامل شرکت پست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر